Ako budeme trénovať?

Ako budeme trénovať?

V krátkosti Ti poviem ako presne bude celá naša spolupráca fungovať a čo všetko budeš potrebovať.

Osobne sa snažím vždy všetko riešiť jednoducho a zrozumiteľne, ale ak by ti bolo niečo nejasné tak sa neváhaj opýtať, lebo kto sa nepýta nič sa nedozvie.

V tréningovom pláne budem používať slovenské aj anglické názvy cvikov a skratky. Samozrejme vždy všetko vysvetlím. Takže okrem trénovania sa spolu naučíme aj anglické výrazy používané v tréningu.

Ako dostaneš tréning?

Jednotlivé tréningové dni budú uverejnené tu na webe ako samostatné články, kde sa dozvieš presne čo a ako by si mal ísť. Zo začiatku pre mnohých z vás bude tento spôsob trénovania iný ale práve preto ste sa rozhodli ho skúsiť. Robiť veci stále tak isto a očakávať iné výsledky je definícia šialenstva.

Každý tréning bude obsahovať viac tréningov rozdelených podľa náročnosti. Ktorý z nich si vyberieš bude na tebe. Začiatočnícke aj pokročilé tréningy bude určené pre ľudí, ktorí chodia hlavne do komerčného fitness centra. Elite tréningy budú už určené pre tých z vás čo už funkčný tréning máte zažitý a trénujete v crossfitových, či iných funkčných gymoch.

Čo budeš potrebovať?

Na každý tréning budeš potrebovať stopky a odporúčam Ti si viesť  tréningový denník, kde si budeš zapisovať svoje váhy, časy alebo počty opakovaní, ktoré si stihol urobiť.

Najlepšou voľbou pre stopky je dobrá aplikácia do telefónu, ktorých je  dnes neúrekom ale osobne odporúčam tieto (a aj ich používam) :

iPhone: PushPress timer
https://itunes.apple.com/us/app/pushpress-timer/id826016623?mt=8

Android: Tabata Stopwatch – Tabata Timer
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.parabolicriver.tsp
Ak nemáš múdry telefón alebo preferuješ  klasické stopky tak odporúčam Gymboss interval timer:
https://www.bodyworld.sk/intervalove-stopky-gymboss-interval-timer-gymboss-1-ks-1067

By | 2016-05-03T14:33:37+00:00 apríl 26th, 2016|Categories: Funkčné telo I.|0 komentárov

About the Author:

Diskusia

Pridaj komentár ako prvý!

wpDiscuz